Jazyk
IDEÁLNÍ PODMÍNKY

PRO LETNÍ A ZIMNÍ SPORTY

Penzion na trase Vrchlabí-Trutnov v Krkonoších, u skiareálu Černý důl. Restaurace s výbornou českou kuchyní, salónkem, letní terasou. Ubytování v pokojích se soc. zařízením, TV, satelitem, lednicí.
s

AUTOKEMP

Kemp se nachází v podhorské obci Rudník v Krkonoších. Je situován mezi známými horskými středisky Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou a Janské Lázně. Kemp je v provotu od 1.4. do 31.10.  zaručuje ideální podmínky pro letní i zimní turistiku. Nabízíme 10 travnatých parkovacích ploch pro karavany s elektrickou přípojkou s proudovými chrániči (dle stanovených norem EU).

Kemp je vybaven společným sociálním zařízením na hotelové úrovni, jehož součástí je kuchyňka, pitná voda, sprcha s teplou vodou, WC, elektrická zásuvka a pračka. V kempu se také nachází krytý venkovní gril kde můžete trávit svůj volný čas za každého počasí.

Děti se určitě nebudou nudit na dětském hřišti s pískovištěm, skluzavkou a houpačkami. Je možno využít i blízkých koupališť v obci Rudník (2 km), Čistá (3 km) nebo v Trutnově (20 km).

Hosté kempu mohou navštívit restauraci, která je přímo v areálu kempu a vybrat si ze široké nabídky pokrmů "a la carte". Restaurace nabízí 80 míst k sezení. V letním období mohou návštěvníci využít letní terasu pro 32 osob.

Mezi další poskytované služby pensionu, které mohou využít také návštěvníci kempu, patří telefonní automat, prodej suvenýrů a základních hygienických potřeb.

Návštěvníci kempu mohou uhradit cenu pobytu hotově nebo kreditními kartami. Přijímáme tyto druhy platebních karet: VISA, JCB, EUROCARD-MASTERCARD a AMERICAN EXPRESS.

Psům je vstup do kempu za poplatek povolen.

Neplacené služby:

  • Samoobslužná kuchyňka
  • pračka
  • studená a teplá voda
  • likvidace odpadu chemických WC