Jazyk
IDEÁLNÍ PODMÍNKY

PRO LETNÍ A ZIMNÍ SPORTY

Penzion na trase Vrchlabí-Trutnov v Krkonoších, u skiareálu Černý důl. Restaurace s výbornou českou kuchyní, salónkem, letní terasou. Ubytování v pokojích se soc. zařízením, TV, satelitem, lednicí.
s

 

CENÍK

PENSION

 

Ceny pokojů platné od 1. 1. 2020

Typ pokoje                        Cena za pokoj /1 noc
1 lůžkový  800,- Kč
2 lůžkový                             1.200,- Kč
3 lůžkový                          1.800,- Kč
4 lůžkový                         

2.400,- Kč

 

 

Cena je bez snídaně, snídani je možno po dohodě dokoupit - 1 snídaně formou bufetu  =150,- CZK

  • Cena již zahrnuje rekreační příplatek. 
  • Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko
  • Pes = 200,- CZK/den
  • Kryté parkování přímo u pensionu zdarma
  • V celém pensionu je zdarma Wifi připojení

 

Apartment Family house č. 20  (cca 300m od pensionu)   2. 500,- kč/1 noc  - min. počet nocí 5 

Prázdninový dům s vlastním vchodem pro max. 6 osob  má 2 ložnice, obývací kuchyň, TV s plochou obrazovkou, posezení a koupelnu se sprchovým koutem, 2x wc, wifi připojení. 

Nechybí ani terasa. Na místě je možnost využívat sezónní venkovní bazén a v okolí se věnovat pěší turistice nebo lyžování. Parkování na místě. 

 

Apartment Lesní zátiší č. 24 (cca 300m od pensionu)   2.500,- Kč/ 1 noc - min. počet nocí 5

Nový apartmán se dvěmi ložnicemi pro max. 6 osob ( v jedné 2 postele, ve druhé 4) v prvním patře hlavní budovy s výhledem do zeleně a lesa. Součástí je obývací kuchyň, TV s plochou obrazovkou, koupelnou se sprchovým koutem, WC a bidetem, wifi připojení. Na místě je možnost sezónní venkovní bazén. Parkování na místě. 

 

Prodávající má dle paragrafu 14. odst. 1 zákona č. 634/1992 Sb. povinnost o možnosti řešit mimosoudně spory informovat, včetně uvedení internetového kontaktu na Českou obchodní inspekci. 

(V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel padat návrh na  mimosoudní řešení takového sporu určeného subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce)